SİTE İÇİ ARAMA Aranacak Kelime

Türkiye'de Kaplıcalar

         

Güncelleme Tarihi : 28.04.2017 13:05:47

Türkiye'de sağlık turizmi adına büyük bir öneme sahip olan termal kaplıcalar.......

Güre Kaplıcaları Güre Kaplıcaları Edremit Tarih : 28.04.2017 - 13:05:47 Hit : 448 Deniz kenarında olması nedeni ile hem kıyı turizmi hem de şifalı suları sağlık turizmi açısından büyük bir öneme sahiptir ve Edremit İlçesinde bulunan Kaz Dağları Milli Parkına da çok yakın bir şekilde yer alır.

Türkiye Turizm Rehberi - Site Kullanımı

Turkiyeturizmrehberi.net, web sitesinde yer alan tüm veriler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Turkiyeturizmrehberi.net sorumlu tutulamaz.

Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bilgi@turkiyeturizmrehberi.net iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır.