SİTE İÇİ ARAMA Aranacak Kelime

Türkiye'de Tarihi Kuleler

         

Güncelleme Tarihi : 28.06.2017 23:11:38

Türkiye'de kültür turizmi adına büyük bir öneme sahip olan tarihi kuleler.......

Alanya Kızıl Kule Alanya Kızıl Kule Tarih : 16.06.2017 - 16:49:33 Hit : 227 Antalya Turizm Rehberi için çok önemli bir değeri olan ve Alanya Limanında bulunan Kızıl Kule şehrin sembolü olan sekizgen planlı yapı 13. yüzyıl Selçuklu eseridir.
Antalya Hıdırlık Kulesi Muratpaşa Hıdırlık Kulesi Tarih : 28.06.2017 - 23:11:38 Hit : 160 Muratpaşa Turizm Rehberi için önemli bir değeri olan Hıdırlık Kulesi, Antalya surları üzerinde 2. yüzyılda yapılmış silindir biçiminde kuledir.

Türkiye Turizm Rehberi - Site Kullanımı

Turkiyeturizmrehberi.net, web sitesinde yer alan tüm veriler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Turkiyeturizmrehberi.net sorumlu tutulamaz.

Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bilgi@turkiyeturizmrehberi.net iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır.