SİTE İÇİ ARAMA Aranacak Kelime

Türkiye'de Göller

         

Güncelleme Tarihi : 15.06.2017 19:52:49

Türkiye'de doğa turizmi adına büyük bir öneme sahip olan muhteşem göller......

İznik Gölü Feribot İskelesi Bursa İznik Gölü Tarih : 15.06.2017 - 19:52:49 Hit : 204 İznik Gölü, turizm şehri Bursa'nın, İznik İlçesinde, Marmara Bölgesinin en büyük, Türkiye'nin ise beşinci büyük doğal gölü olan muhteşem bir tabiat alanıdır.

Türkiye Turizm Rehberi - Site Kullanımı

Turkiyeturizmrehberi.net, web sitesinde yer alan tüm veriler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Turkiyeturizmrehberi.net sorumlu tutulamaz.

Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bilgi@turkiyeturizmrehberi.net iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır.