SİTE İÇİ ARAMA Aranacak Kelime

Türkiye'de Plajlar

         

Güncelleme Tarihi : 10.05.2017 21:59:01

Türkiye'nin deniz turizmi adına büyük bir önemi olan masmavi doğal plajları......

Ayvalık Sarımsaklı Plajı Ayvalık Sarımsaklı Plajı Tarih : 10.05.2017 - 21:59:01 Hit : 469 Sarımsaklı Plajı, turizm şehri Balıkesir'in, Ayvalık ilçesine bağlı Küçükköy beldesinde yer alan ve tatil severler için bulunmaz denize sahip bir plajdır.

Türkiye Turizm Rehberi - Site Kullanımı

Turkiyeturizmrehberi.net, web sitesinde yer alan tüm veriler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Turkiyeturizmrehberi.net sorumlu tutulamaz.

Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bilgi@turkiyeturizmrehberi.net iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır.